Lietuvos trispalvė kurta kartu su Kauno kolegijos menininkais

Kovo 11-tąją Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko koncertas „Su Laisve širdyse“. Valandą prieš koncertą arenos holuose rengti interaktyvūs meniniai projektai, kurių metu buvo galima prisiliesti prie senovinėmis audimo staklėmis audžiamo audinio, kartu su Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto studentais ir dėstytojais nusimarginti savo vėliavos gabalėlį ir jį sujungti į bendrą vėliavą bei sudalyvauti grupės BIONICS interaktyvaus tautinio rašto kūrime.

Bendradarbiaujant su miesto Kauno kultūros centru „Tautos namai“ Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakultetui buvo patikėta sukurti vieną kūrybinių dirbtuvių koncepciją ir ją realizuoti. Fakulteto dėstytojai Dovilė Gaižauskienė ir Vilius Venckevičius kartu su studentais noriai ėmėsi šios veiklos – Kauno „Žalgirio“ arenoje su visais norinčiais miestiečiais pradėjo „austi“ Lietuvos Respublikos vėliavą.

Trispalvė buvo gaminama skirtingais raštais naudojant trijų spalvų kaspinus. Šiame užsiėmime-žaidime noriai dalyvavo visų amžiaus grupių žmonės – senjorai, jaunimas ir, aišku, labiausiai į kūrybos procesą įsijungė vaikai. Visiems netrūko šiltų emocijų ir geros nuotaikos.

Ši, bendromis kūrybinėmis galiomis nupinta trispalvė, dar savaitę bus eksponuojama Kauno miesto savivaldybėje.

Kauno kolegijos vadybininkams – net dviejų kviestinių lektorių patirtys

Vadybos ir ekonomikos fakultetas informuoja
Aušra Liorančaitė

Paskaitos akimirkaLapkričio 11 dieną Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete studentai ir dėstytojai rinkosi į dvi kviestinių lektorių paskaitas. Su studentais savo patirtimis dalinosi Vilniaus universiteto Geologijos ir minerologijos katedros doktorantas Simonas Saarmann ir Neringa Obolevičiūtė, UAB „Kitas gestas LT“ direktorė, knygos „Misija: kitoks karjeristas“ (Aut. Bob Burg ir John David Mann) vertėja bei projekto vadovė.

Skaityti toliau…

Studentai domėjosi moksleivių sveikata ir fiziniu aktyvumu

Medicinos fakultetas informuoja
Milda Gintilienė

Studentai domėjosi moksleivių sveikata ir fiziniu aktyvumuKauno kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedros II kurso būsimieji kineziterapeutai su dėstytoja Laura Baumann aplankė Ugnės Karvelis gimnazijos antrų, ketvirtų klasių mokinius – domėjosi jų sveikata, pasakojo apie fizinio aktyvumo svarbą.
Skaityti toliau…