Jaunųjų dizainerių sukurti logotipai – tarp konkurso geriausiųjų

Justino Vienožinskio menų fakultetas informuoja
Asta Kochanskienė

Kauno plaukimo centro fotografijaNeseniai duris atvėręs vienas moderniausių Lietuvoje plaukimo baseinų – Kauno plaukimo centras – rinko naują logotipą. Iš 24 logotipų eskizų buvo atrinkti penki geriausi darbai, tarp kurių – trys Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Dizaino katedros studentų kūriniai.

Eimantės Rainytės, Irmos Baltutytės, Simonos Kupstaitės darbams vadovavo dėstytojai Gintarė Jarašienė ir doc. Alvydas Jonaitis.

Dalyvauti plaukimo centro logotipo konkurse buvo kviečiami Kauno universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų studentai. Aktyviausiai konkurse dalyvavę Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto bei Kauno taikomosios dailės mokyklos studentai ir absolventai pateikė 24 logotipų eskizus su skirtingomis šriftų bei spalvų variacijomis. Naujajame logotipe buvo reikalaujama atspindėti sąsają su Kauno herbu, kurio pagrindinis elementas yra Tauras, bei vandens sportu (plaukimas, vandensvydis). Pirmajame etape specialiai sudaryta komisija išrinko penkis geriausiai įstaigos viziją atspindinčius logotipus. Atrankoje buvo vertinamas vizualinis logotipų patrauklumas ir kūrybiškumas, reikalavimų išpildymas ir pritaikomumas (grafinio vaizdo nespalvotas sprendimas, dydžiai, skirtingos vizualinės priemonės). Komisiją sudarė Kauno plaukimo centro, Kauno miesto savivaldybės, Viešųjų ryšių agentūros „Adres“ bei Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto atstovai. Geriausiu logotipu išrinktas Kauno taikomosios dailės mokyklos studento Aleksėjaus Kudinovo darbas.

„Kauno kolegijos studentai ne tik pademonstravo kūrybiškumą ir gebėjimus, tačiau ir dalyvavo spaudos konferencijoje, buvo supažindinti su Kauno plaukimo centru bei gavo kvietimus apsilankyti čia ir išbandyti teikiamas pramogas“, – pasakojo dėstytoja G. Jarašienė.

Konkurso dalyvių, studijuojančių Kauno kolegijoje, logotipai:

Autorė – Eimantė Rainytė

Autorė – Simona Kupstaitė

Autorė – Irma Baltutytė


Komentuoti