Dalyvaujame Erasmus+ programoje: dėstytojų paskaitos Lenkijoje

Vadybos ir ekonomikos fakultetas informuoja
Virginija Piligrimienė

Dalyvaujame Erasmus+ programoje: dėstytojų paskaitos LenkijojeKauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto dėstytojos Irena Klimavičienė, Auksė Grabažienė ir Virginija Piligrimienė spalio 22–25 dienomis viešėjo Lenkijoje, Čenstochovos Vadybos universitete, – skaitė paskaitas tęstinių magistrantūros ir bakalauro studijų studentams.

Lektorė A. Grabažienė supažindino studentus su Kauno kolegijos veikla, studijų programomis, galimybėmis studijuoti kolegijoje pagal Erasmus+ studentų mobilumo programą, skaitė paskaitas anglų kalba įmonių socialinės atsakomybės ir darnaus vystymosi temomis.

Studentams išsamią Lietuvoje vykstančių ekonominių procesų apžvalgą pateikė I. Klimavičienė. Ji mūsų šalies situaciją palygino su Lenkijoje vykstančiais analogiškais procesais. Nagrinėti Lietuvos ir Lenkijos pasiekimai per narystės Europos Sąjungoje dešimtmetį.

Lektorė V. Piligrimienė skaitė paskaitas lenkų kalba „Verslo organizavimas“. Pateikta informacija susieta su leidykla „Eridanas“, leidžiančią ir lenkų autorių knygas, išverstas į lietuvių kalbą. Pateikti įvairių verslo organizavimo formų privalumai ir trūkumai, apžvelgti teisiniai įmonių organizavimo klausimai.

Paskaitos vyko draugiškoje, šiltoje atmosferoje, studentai domėjosi Lietuvos ekonomine situacija, klausinėjo apie valstybės paramą smulkiajam ir vidutiniam verslui, lygino su Lenkijoje vykstančiais procesais.

Dėstytojos buvo pakviestos į rektoratą, kur su universiteto rektoriumi dr. Andrzej Dzieviatkovski aptartos tolimesnio bendradarbiavimo galimybės Erasmus+ projektų srityje, pasidalinta simuliacinio praktinio mokymo patirtimi.

Dėstytojos tikisi, kad įgyta tarptautinė bendradarbiavimo ir kultūrinė patirtis prisidės prie studijų kokybės gerinimo kolegijoje.

Komentuoti