Studentas atstovavo Kauno kolegiją Danijoje DanMUN

Vadybos ir ekonomikos fakultetas informuoja

Daiva Stankevičiūtė-Volkauskienė

DanMUN akimirkaKauno kolegijos studentas Eromosele Favor Ojiemudia spalio 13–19 dienomis dalyvavo Danijos modelio Jungtinių Tautų (Danish Model United Nations: DanMUN) konferencijoje (Kopenhaga, Danija).

DanMUN misija yra sukurti forumą, kuriame studentai, besimokantys įvairias studijų programas, iš įvairių šalių bei etninių grupių gali susitikti ir aptarti geopolitines problemas, stengtis plėtoti mokymosi, diskusijų rengimo įgūdžius, gilinti žinias ir įsisavinti kuo daugiau informacijos apie tarptautinių saugumo ir užsienio politikos klausimus.

DanMUN akimirkaŠi nevyriausybinė organizacija – DanMUN, įkurta 2006 metais, konferencijų metu kasmet vis skirtingose šalyse sukviečia jaunimą diskutuoti apie Jungtines Tautas. Kasmet DanMUN vienija maždaug 60 studentų iš kolegijų ir universitetų, siekiant imituoti Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos veiklą.

DanMUN akimirka„Studijos Kauno kolegijoje man suteikia galimybę dalyvauti šalies ir tarptautinėse konferencijose, seminaruose, paskaitose, dalyvauti Erasmus mobilumo programoje tokiu būdu įsisavinant profesionalių dėstytojų ir veiklos pasaulio atstovų teikiamas žinias“, – teigia Kauno kolegijos Turizmo ir viešbučių vadybos studijų programos studentas E. F. iš Nigerijos, DanMUN atstovavęs studentas mūsų aukštąją mokyklą.

DanMUN akimirka„Noriu padėkoti Vadybos ir ekonomikos fakulteto Turizmo ir viešbučių vadybos katedros vedėjai Audronei Lukšaitienei bei koordinatoriui Modestui Riaukai už galimybę gauti neįkainojamas žinias ir pagalbą man“, – sako studentas.

DanMUN akimirkaVienas Danijos naujienų portalų – “Information.dk” – aprašė DanMUN ir paminėjo Kuno kolegijos studento veiklą konferencijoje (informacija danų kalba).

DanMUN akimirka

Komentuoti