Studentai mokė moksleivius aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį

Medicinos fakultetas informuoja
Milda Gintilienė

Studentai mokė moksleivius aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikįKaip įprastai leidžiame laisvalaikį? Kokios priežastys daro įtaką mūsų įpročiams, veiksmams? Koks laisvalaikis yra aktyvus? Lapkričio 5 dieną Kauno kolegijos dėstytojai ir studentai atsakymus į šiuos klausimus pateikė užsiėmimų metu, kuriuos Kauno miesto ir rajono moksleiviams organizuoja asociacija „Šviesuva“, vykdydama projektą „Šviesuvos Mokslo kavinė „Būk atviras! Būk sveikas! Būk ekologiškai mąstantis! Būk laimingas!“.

Iš įvairių mokymo įstaigų – Kauno Veršvų mokyklos, Kauno specialiosios mokyklos, Kauno Jono ir Petro Vileišių vidurinės mokyklos, Rokų gimnazijos, Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos, Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos – susirinkusiems jauniesiems klausytojams Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedros dėstytoja, ergoterapeutė Evelina Lamsodienė drauge su ergoterapijos studijų programos studentais pristatė, kaip reikia aktyviai leisti laisvalaikį ir kokios pakitusios organizmo fukncijos gali jį riboti. Vėliau mokiniai atliko grupines užduotis, kuriomis atskleidė savo požiūrį į laisvalaikio leidimo galimybes.

Projekto organizatoriai užsibrėžę svarbius jaunimo sveikatingumą skatinančius uždavinius – vykdyti mokinių sveikatos mokymą ir sveikos gyvensenos žinių skleidimą, stiprinti asmeninę atsakomybę už savo sveikatą, didinti asmeninį ir bendruomeninį fizinį aktyvumą, vykdyti alkoholio ir tabako vartojimo prevenciją.

Komentuoti