Kauno kolegijos vadybininkams – net dviejų kviestinių lektorių patirtys

Vadybos ir ekonomikos fakultetas informuoja
Aušra Liorančaitė

Paskaitos akimirkaLapkričio 11 dieną Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete studentai ir dėstytojai rinkosi į dvi kviestinių lektorių paskaitas. Su studentais savo patirtimis dalinosi Vilniaus universiteto Geologijos ir minerologijos katedros doktorantas Simonas Saarmann ir Neringa Obolevičiūtė, UAB „Kitas gestas LT“ direktorė, knygos „Misija: kitoks karjeristas“ (Aut. Bob Burg ir John David Mann) vertėja bei projekto vadovė.

Paskaitos akimirka. Lektorius Simonas SaarmannLektorius S. Saarmann pasakojo, ką geologams „kalba“ uolienos, apie žemės sandarą, eras ir jų paliktus pėdsakus. Šiuos objektus svečias susiejo su šiandieniniu gyvenimu – kelionėmis, fotografija, kino industrija, terorizmu. Visa tai galėjo išgirsti paskaitoje dalyvavę Kauno kolegijos studentai ir dėstytojai iš įvairių šalių – Kinijos, Turkijos, Čekijos, Lenkijos, Nigerijos ir, žinoma, Lietuvos.

Paskaitos akimirka. Lektorė Neringa ObolevičiūtėKai teko rinktis tarp karjeros ekonometrijos sferoje ir galimybės įgyvendinti idėją, kuri „vežė“, viešnia N. Obolevičiūtė pasirinko pastarąją galimybę ir nė minutės nesigailėjo. Apie tai lektorė mintimis dalinosi su Kauno kolegijos Maisto pramonės vadybos, Prekybos vadybos, Verslo vadybos, Turizmo ir viešbučių vadybos studijų programų studentais.

Paskaitos akimirka „Knyga mane taip sužavėjo, kad pirkau ją ir dalinau draugams, kolegoms, viršininkams, ir net nepažįstamajam viename metro“, – pasakojo lektorė ir tęsė mintį: „Tačiau panorusi ja pasidalinti su artimaisiais, neskaitančiais angliškai, neradau lietuviško vertimo. Taip kilo idėja knygą išleisti Lietuvoje“. Paskaitoje dalyvavę studentai ne tik išgirdo verslo sėkmės istoriją, bet ir galėjo pabandyti patys sukurti verslo idėją.

Svečius į Kauno kolegiją pasikvietė  Turizmo ir viešbučių vadybos katedros bei Maisto pramonės ir prekybos vadybos katedros lektorė Aušra Liorančaitė.

Paskaitos akimirka

Komentuoti