SUPERDĖSTYTOJAS

Sveikiname, SUPERDĖSTYTOJO titulą pelnė dėstytoja Ilona Urbanavičienė!

FINALAS

Kauno kolegijos leidinys „Siena“ vasaros metu rinko SUPERDĖSTYTOJĄ. Studentai balsavo už savo assignmenthelponline.co.uk favoritus ir štai jau skelbiame Superdėstytojo rinkimų finalą.
Žemiau paspaudę ant vieno iš dėstytojų paveikslėlio balsuokite už finalo dalyvius: Dominyką Baltrušaitį, Iloną Urbanavičienę bei Brigita Zachovajevienę.

Nugalėtojas bus paskelbtas rugsėjo 2d.

Finalo dalyviai:

Norint balsuoti už patikusį dėstytoją, paspausk ant vienos iš nuotraukų.

Balsavimas. Visi studentai, kolegos dėstytojai, absolventai ir kolegijos bičiuliai gali balsuoti už labiausiai patikusį asmenį balsuodami siena.kauko.lt puslapyje. Pirmadieniais pristatomas pirmasis kandidatas, antradieniais – antrasis. Penktadieniais skelbiama balsavimo pradžia, balsuoti  galima iki sekmadienio.

Eiga. Visą vasarą kiekvieną savaitę bus pateikiami du kandidatai, iš kurių tik vienas, surinkęs daugiau balsų, patenka į tolesnį rinkimų turą. Savaitės nugalėtojai  kovoja tolesniuose rinkimų etapuose, kol lieka vienas dėstytojas, vertas SUPERDĖSTYTOJO 2013 titulo.

Kandidatai. Kandidatus į rinkimus pasiūlė Kauno kolegijos paskyros, esančios „Facebook“ socialiniame tinkle, skaitytojai.

Savaitės dėstytojų poros, kovojančios tarpusavyje, grupuojamos atsitiktine tvarka.

Žemiau galite susipažinti su visais esamais ir buvusiais rinkimų dalyviais:

Pirmosios savaitės dėstytojai:

Antrosios savaitės dėstytojai:

Trečiosios savaitės dėstytojai

Ketvirtosios savaitės dėstytojai

Penktosios savaitės dėstytojai

Šeštosios savaitės dėstytojai